Barbarella Gold Bryvilsár



owner: Jitka Peierová, Meine, D
S H O W S

Dorost šampion VDP/Puppy champion VDP
4x velmi nadějná 1/very promising, DKCH, JS-CAC, VDP Jüngsten Sieger VDP, 2x JCA, 2x JBOB, 2x BISS Junior female, JKCH
2x CAC-VDH, CACIB, BOB, BOS
KCH
C O M P E T I T I O N S

1.místo poslušnost(štěňata)/1st place basic training (puppy)
Dogdancing: F1-výborná/excellent, DwD1-výborná/excellent, MD1-výborná/excellent, Master of Dogdancing 1.stupně, DwD2 - výborná/excellent, HtM2 - výborně/excellent
Obedience: 2x OBZ-výborná/excellent, 5x 1.místo OB-Z, 2.místo OB1/OB-Z, 2x 1.místo OB1, 2.místo OB1
Zkouška výkonnosti: LP0-99bodů/points-excellent, LP-93bodů/poinsts-very good, V-LP-99bodů/points-excellent-CAC-L
Agility:Jumping 1-Medium- 3.místo (výborná)/3rd place (excellent), A1-Medium- 3.místo (VD)/3rd place (SG), Open-Medium-15.místo( z 30) -(výborná)/15th place from 30 (excellent), A1 medium - 2.místo/2nd place
G A L E R I E

06.01.2018
Dogdancingové zkoušky/Dogdancig exam HtM2 - Horní Počernice

výborná/excellent

01.10.2017
Obedience zavod Outdoor Cup Pesopark

1. místo - výborná (291,5 bodu)/ 1st place - excellent (291,5 points)

23.09.2017
Obedience zavod No Borders -Kladno

3.místo - výborná/ 3rd place - excellent

19.08.2017
Obedience závody v Hoope

1. start ve třídě 2 - 1.místo výborná (273 bodů)
1st start in klasse 2 - 1st place excellent (273 points)

12.08.2017
Agility závody

A1 - 2. místo/2nd place - výborná/excellent

06.08.2017
Národní výstava/National show Bremen

exc.1, CAC, CAC VDH, BOS

11.06.2017
Obedience závody/Obedience competition - Kunratický speciál

OB1 -1.místo, V (286 bodu )/1st place (excellent - 286 points)

14.05.2017
Agility závody/Agility competition - Rocket Dogs Südharz

A1 medium - 2.místo/2nd place

13.05.2017
Obedience závody/Obedience competiton - PHS Burgdorf

Klasse 1 : 2.místo(výborná)/2nd place (excellent)

30.04.2017
Obedience závody/Obedience competition - HSV Grasleben

Klasse 1 : 1.místo(výborná)/1st place (excellent)

29.04.2017
Agility závody/Agility competition - DVG HSV PHV Hannover

Jumping 1-Medium- 3.místo (výborná)/3rd place (excellent), A1-Medium- 3.místo (VD)/3rd place (SG), Open-Medium-15.místo( z 30) -(výborná)/15th place from 30 (excellent)

24.04.2017
Dogdancingová zkouška - Horní Počernice /Dogdancing exam - Horní počernice

DwD2 - výborná/excellent

17.04.2017
Neoficialni závody v agility - O velikonočního zajíčka/Unofficial competition in agility - Easter cup

výborná - 2.místo/2nd place

22.12.2016
Neoficialni závody v poslušnosti - Bouda /Unofficial competition Bouda

kategorie pokročilý - 3.místo/3rd place

10.12.2016
Neoficialni zimni zavod s udelenim titulu BOREC -Obedience Kladno/unofficial competition obedience Kladno

1.místo /1st place BOREC

06.12.2016
Dogdancingové zkoušky

Master of Dogdancing 1.stupně/1st level

11.12.2016
Klubová výstava/Club show KPaCHP Praha-Stodůlky

výborná 1/excellent 1, KCH, 2.Nejlepší střední fena/2#BISS Medium female

26.11.2016
Dogdancingové zkoušky/Dogdancing exam

MD1 - výborná/excellent

21.11.2016
Obedience závody

Rotenburg-Scheessel OB-Z 1.místo, výborná, 311bodů/1st place, excellent, 11 points
Pesopark-Uhříněves OB1/OB-Z 2.místo/2nd place

17.10.2016
Svatovaclavske zavody -Obedience- 28.9.2016 ,Praha
1.misto ( ze 16ti startujicich ) -OB-Z Vyborne - 300,5 bodu

Obedience Praha
1st place (from 16 teams) - OB-Z excellent - 300,5 points

5.9.2016
Velmi úspěšný víkend: výstava a obedience
Very successful weekend: show and obedience

IDS Leipzig: CAC, CACIB, BOB, VDH-Sieger Leipzig 2016
OB-Z: 295,5 bodů/points, výborná/excellent, 1.místo/1st place

15.08.2016
Obedience OB-Z v HSV Bergkamen: 1.místo, výborná

Obedience OB-Z in HSV Bergkamen: 1st place, excellent

24.07.2016
Zkouška výkonnosti V-LP výborná, 99 bodů, CAC-L.

V-LP excellent, 99 points, CAC-L.

11.07.2016
Bára složila BH zkoušku a zároveň si v OB-Z vyběhala známku výborá a 1.místo. Následující týden zkouška výkonnosti - 93 bodů (velmi dobrá)
Bára passed BH exam and OB-Z excellent and 1st place. Next weekend exam performance - 93 points (very good).

05.06.2016
Klubová výstava VDP Merseburg - výborná 1, JCA VDP, JCA VDH, BOJ, Nejlepší mladá fena
Club show VDP Merseburg - excellent 1, JCA VDP, JCA VDH, BOJ, BISS Junior female

21.05.2016
Obedience OB-Z Heřmanův Městec - výborná / excellent

12.05.2016
Mezinárodní výstava Praha - výborná 2
International show Praha - excellent 2

19.4.2016
Zkouška poslušnosti LP0 - 99 bodů - výborná
A test of obedience LP0 - 99 points - excellent

23.2.2016
Bára úspěšná na svých prvních dogdancingových zkouškách: Terezín - F1 (výborná), Horní Počernice - DwD1 (výborná)
Barbarella successful in dogdancing: Terezín - F1 (excellent), Horní Počernice - DwD1 (excellent)

15.11.2015
Adventní výstava VDP Halle - výborná 1, JCAC, JBOB, Nejlepší mladá fena
Avent club show VDP Halle - excellent 1, JCAC, JBOB, BISS Junior female
Bára je nová dorost šampionka VDP/Barbarella is new puppy champion VDP

15.11.2015
Klubová výstava KPaCHP Svornost - velmi nadějná 1, DKCH
Club show KPaCHP Svornost - very promising 1, DKCH

13.11.2015
O Počernickou kost: neoficiální závody v poslušnosti - 1.místo (třída štěňata)
Unofficial competition - 1st place (puppy class)
PSOVODPESPřivolání psaOvladatelnostSedni, lehniOdložení v ležeVolitelný cvikCelkový dojemCELKEM
Peierová JitkaBára109,59,59,5101058,5
Dohnalová KateřinaBakátka1098,59101056,5
Janovská EliškaCooper10988,5109,555
Zatloukalová AnnaBell9,58,57810952
Víšková NelaMelody9788,5108,551
Husáková MichaelaSofie9,59789850,5
Gollerová AnetaLili977,5810849,5
Kovalčíková LenkaMoony96,57,566742

07.10.2015
Klubová výstava VDP: velmi nadějná 1, JS-CAC, VDP Jüngsten Sieger
Club show VDP: very promising 1, JS-CAC, VDP Jüngsten Sieger

06.09.2015
Klubová výstava KPaCHP Konopiště: velmi nadějná 1, DKCH
Club show KPaCHP Konopiště: very promising 1, DKCH

23.8.2015
German Winner show Lipsko: velmi nadějná 1, Jüngstenklasse , rozhodčí: Gabriele Runge
German Winner show Leipzig: very promising 1, Jüngstenklasse VDP, judge: Gabriele Runge

22.7.2015
Klubová výstava KCHP Brno: velmi nadějná 1, rozhodčí: Rafal First
Club show KCHP Brno: very promising 1, judge: Rafal First

14.4.2015
Bára v novém domově s kamarádem, úžasným "pracovním" pudlíkem Dancer von der Herbordsburg.
Bára in new home with fantastic "working" poodle Dancer von der Herbordsburg.