DATUM
ZÁVOD
UMÍSTĚNÍ
FOTO

09.06.2019

Závod coursing Mistrovství Evropy Brzotín (SK)

1.místo skupina pudlové, Mistr Evropy, Nejlepší pes závodu s PP/1st place group poodles, European Winner, Best in Field dog with pedigree

25.05.2019

Závod coursing Summer Wind Cup Kozohlody

1.místo FCI IX skupina pudlové, Nejlepší pes závodu/1st place FCI IX group poodles, Best in Field male

19.05.2019

Open coursing Vigvam Němčice

1.místo skupina pudli psi/1st place group poodles males


11.05.2019

Závod coursing Velká Dobrá

1.místo FCI IX skupina pudlové/1st place FCI IX group poodles

05.05.2019

Allbreed Speedmaster Ješín

1.místo pudli/1st place poodles

27.04.2019

Bullmaster Kolesa koridor

1.místo psi do 40cm/1st place males to 45cm high

13.04.2019

Závod coursing Mazaný zajíc Brno Medlánky Mistrovství Moravy

1.místo FCI IX skupina pudlové, Mistr Moravy, Nejlepší pes závodu/1st place FCI IX group poodles, Master of Moravia, The Best Male in Field

23.03.2019

Závod coursing Jarní Votvírák Kačice

1.místo FCI IX skupina mix/1st place FCI IX group mix

21.10.2018

Závod coursing Orlov

1.místo FCI IX skupina mix/1st place FCI IX group mix, Nejlepší pes závodu/Best in Field male

13.10.2018

Bullmaster Stará Boleslav

1.místo psi do 45cm/1st place males to 45cm

07.10.2018

Závod coursing Horní Rožínka

1.místo FCI IX skupina mix/1st place FCI IX group mix, Mistr Čech/Czech master

29.09.2018

Závod coursing Svatováclavský - dvůr Pecínov

1.místo FCI IX skupina/1st place FCI IX group

22.09.2018

Závod coursing Brněnská točka Orlov

1.místo FCI IX skupina/1st place FCI IX group

02.09.2018

Bullmaster speeedmaster Alwin

2.místo psi do 45cm/2nd place males to 45cm

01.09.2018

Bullmaster coursing Alwin

2.místo psi do 45cm/2nd place males to 45cm

11.08.2018

Závod coursing Holiday Wind Cup ranč Bělečko

1.místo IX mix FCI, Mistr České republiky/1st place IX mix FCI, Master of Czech republic

10.06.2018

Strongbull Speedmaster Kolín

1.místo pudlové/1st place poodles

09.06.2018

Bullmaster koridor Kolesa

1.místo psi do 45cm/ 1st place males to 45ch high

13.05.2018

Závod coursing Velká cena Solnice

1.místo FCI IX pudlové, Vítěz skupiny FCI IX/1st place FCI IX poodles, Winner of FCI IX group

30.03.2018

1.KBR dog racing

2.místo skupina M/ 2nd place group M

25.03.2018

Závod coursing Jarní votvírák Kolesa / Lure coursing racing Spring open Kolesa

2.místo FCI IX pudlové mix/ 2nd place FCI IX poodles mix

Dog racing žebříček za rok 2017/ Dog racing ranking of year 2017

1.místo, Šampion mladých 2017 / Junior champion 2017

10.03.2018

Závod coursing Mistrovství Moravy pro nechrty "Mazaný zajíc" / Lure coursing race Masters of Moravia

1.místo FCI IX mix, Mistr Moravy, Nejlepší pes závodu/1st place FCI IX mix, Master of Moravia, Best Male in Field

Master of Nosework - Z

10.12.2017

4.Klubový bodovací racing

kategorie M - 2.místo/2nd place

26.11.2017

Měřený racing

kategorie M - 1.místo/1st place

28.09.2017

3.Klubový bodovací racing

kategorie M - 1.místo/1st place

13.08.2017

Hobby coursing Hošťka

2.místo/2nd place

27.07.2017

Nosework zkouška/exam Vrchlabí-Harta club

NW-Wz splněno/passed, rozhodčí/judge: Klára Hlubocká

23.07.2017

Nosework zkouška/exam Vrchlabí-Harta club

NW-Uz splněno/passed, rozhodčí/judge: Kristýna Dostálková

09.06.2017

Nosework zkouška/exam Brno

NW-Nz splněno/passed, rozhodčí/judge: Kristýna Dostálková

22.05.2017

Nosework zkouška Jenštejn

NW-Dz splněno, rozhodčí: Klára Hlubocká

31.12.2016

Silvestrovské hrátky - ZKO Hloubětín

1.místo/1st place with sparing Pepa Pečený

10.12.2016

4. Klubový bodovací racing - ZKO Hloubětín

závod mladí psi/junior dogs - 3.místo/3rd place

28.10.2016

Den otevřený dveří - ZKO Hloubětín

závod mladí psi - 1.místo

28.10.2016

Den otevřený dveří - ZKO Hloubětín

soutěž dovedností psi s PP - 2.místo

28.09.2016

Den otevřený dveří - ZKO Hloubětín

soutěž dovedností malí psi - 2.místo

17.09.2016

Třetí Klubový bodovací racing - ZKO Hloubětín

třída štěňata/puppy class