PUDL STŘEDNÍ APRIKOT :: MINIATURE POODLE APRICOT


NABÍZÍME


  • PŘEDVEDENÍ NA VÝSTAVĚ

  • Na výstavě kam se chystáme s naším týmem rádi předvedeme i Vašeho krasavce. Nabízíme jak pouze handling v kruhu, tak kompletní výstavní servis (vyzvednutí pejska den či dva předem dle domluvy, předvýstavní úprava, dovezení na výstavu a péče během výstavy, předvedení v kruhu a dovezení zpět). Účastníme se jak tuzemských, tak i zahraničních výstav, pravidelně jezdíme i na větší výstavy např. světové nebo evropské výstavy v rámci Evropy. Pomůžeme i s přípravou tréninku pejska na výstavy.
  • STŘIHOVÁ ÚPRAVA

  • V našem rodinném salonu rádi upravíme Vašeho pudlíka tak, aby Vám dělal ozdobu a zároveň dle vašich možností na následnou péči o kožíšek. Výstavní úprava dle dohody, používáme špičkovou italskou kosmetiku Special One.
  • KRYCÍ PSI

  • Námi nabízení krycí psi mají absolvovaná jak zdravotní vyšetření, tak složené povahové testy T.A.N. ve Francii. Zakládáme si na tom, že nabízíme psi charakterní, kteří žijí v rodině ve smíšené smečce a dlouhodobě jsou předváděni na různých výstavách. Jelikož jsme si vědomi nemalé finanční investice majitele feny do krytí, je naší prioritou maximální snaha o úspěšný výsledek. Nabízíme jak možnost cestování psa za fenou (samozřejmě může přicestovat i nevěsta za ženichem), tak možnost ubytování feny po dobu hárání u nás a zajištění laboratorních testů na stanovení hodnot progesteronu. Jelikož nám jde o chov a ne množení, vyhrazujeme si právo odmítnout krytí feny v důsledku její nevyhovující zdravotní kondice či nevhodného chovatelského spojení jedinů.
  • PSÍ "HOTEL"

  • Krátkodobá i dlouhodobá péče o Vašeho čtyřnohého člena rodiny v době Vaší dovolené, hospitalizace v nemocnice nebo služební cestě. Nejedná se o kotcový systém, ale pobyt v baráčku přímo ve smečce ostatních pejsků. Pro příjetí musí být pejsek vybavený očkovacím průkazem s platným očkováním a odčervením, v létě se doporučuje i ošetření proti klíšťatům. Dle přání majitele bude pejsek krmen dodaným krmivem na které je zvyklý nebo branulemi Brit Care plus přílohy vařené maso, rybičky, konzerva Rinti Pur. Procházky a výlety dle ročního období jsou samozřejmostí, péče o kožíšek a veterinární péče dle potřeby a dohody.
  • VETERINÁRNÍ PÉČE

  • V centru Prahy můžete navštívit naši rodinou veterinární ordinace - Animal Hope. Jelikož nefandíme masovému přístupu, ale naopak upřednostňujeme individuální přístup, věřím že splníme Vaše představy a Vaši miláčci budou u nás vždy na prvním místě.


© fefi.wz.cz 2010