PUDL STŘEDNÍ APRIKOT :: MINIATURE POODLE APRICOT


více informací zde BŘEZOST :: POROD :: 3.DEN :: 1.TÝDEN :: 2.TÝDEN :: 3.TÝDEN :: 4.TÝDEN :: 5.TÝDEN :: 6.TÝDEN :: 7.TÝDEN :: 8.TÝDEN :: NOVÝ DOMOV :63. den březosti - a stále čekáme a čekáme8. týden - máme vše připravené pro naši nastávající maminku a její potomky. Velmi se na ně těšíme a radostnou událost očekáváme každým okamžíkem.7. týden - čas letí jako voda a nezadržitelně se blíží.
Chodíme na pravidelné procházky ale Sisi už dost často odpočívá. Štěnátka už kopou jak na dotek, tak i na pohled. Tento víkend začala i stavba ohrádky pro štěňátka a jejich řádění. Ještě přijdou další komponenty a tak doufám že ve výsledku to bude pravý ráj pro štěňátka. A během příštího týdne se už těšíme na nové přírůstky do rodiny.6. týden - sono, pravidelně chodíme na výlety aby měla nastávající maminka dostatek pohybu na čerstvém vzduchu.
Samozřejmě díky už zvýšeným potřebám krmím několikrát denně a tuto neděli si uživala i péči o svůj kožíšek a dostala nový sestřih.5. týden - sono a Sisi už má bříško4. týden - sono

© fefi.wz.cz 2010