PUDL STŘEDNÍ APRIKOT :: MINIATURE POODLE APRICOT


více informací zde BŘEZOST :: POROD :: 3.DEN :: 1.TÝDEN :: 2.TÝDEN :: 3.TÝDEN :: 4.TÝDEN :: 5.TÝDEN :: 6.TÝDEN :: 7.TÝDEN :: 8.TÝDEN :: NOVÝ DOMOV ::Odjíždíme do nových domovů11.8.2016 jako poslední odjíždí do nového domova Bastet, nyní "Mango". Tato speciální holčička byla jako čertovo kvítko a neunavitelné torpédo. Najít ty pravé majitele, kteří dokáží zajistit dostatek aktivit pro její velký temperament bylo pro mě velmi důležité. Čekání se vyplatilo, vzájemná sympatie na první pohled a holčička odcestovala se svými maďarskými majiteli do Německa.
Bastet Jitka Paganiniho symfonie
majitel: Gergo Kozik, Dornstadt, D5.7.2016 odjíždí do nového domova i druhý chlapeček Belos. Majitelka měla dlouhou cestu, protože i když z něho bude slovák, tak si jeho panička přijela pro nového člena během svého návratu ze služební cesty z Dánska. Setkání to bylo moc příjemné a i když nám pršelo, tak věřím že to byly kapky deští. Doma na Bela čekal malý kamarád yorkšír.
Belos Paganiniho symfonie
majitel: JUDr. Daniela Benedeková, PhD., Dunajská Streda, SK24.6.2016 odjíždí jako první Busiris - teď už "Bris". Pro Brise si přijel i velký bráška Baldík a společně se vydali na cestu do hlavního města sousední země - Bratislavy. V nové rodině ho čeká spousta zážitků a různých aktivit jak na cvičišti, tak i doufáme ve výstavním kruhu.
Busiris Paganiniho symfonie
majitel: Jana Hanáková, Bratislava, SK

© fefi.wz.cz 2010