PUDL STŘEDNÍ A TRPASLIČÍ FAWN :: ŠPANĚLSKÝ GALGO

všechny novinky roku 2020 :: 2019 :: 2018 :: 2017 :: 2016 :: 2015 :: 2014 :: 2013 :: 2012

31.12.2014 Poslední den v roce a naše nejmladší si dneska plně vychutnala sníh poprvé ve svém životě.
Více fotek najdete v albu "Zima 2014 Silvestr."26.12.2014 Naše modelka Niki20.12.2014 Naše poslední letošní výstava - Adventní KPaCHP Svornost - a Ninoušek pokračuje ve své úspěšné veteránské dráze
Paganini Aureus Ytaner - výborný 1, VKCH, NEJLEPŠÍ VETERÁN PES VÝSTAVY!!!
Bigemina´s Niky Pohjoinene Tähti - výborná 1, MKCH, 2. Nejlepší mladá fena výstavy
Aglaia Sofia Paganiniho symfonie - velmi nadějná 1, DKCH, 4. Nejlepší dorost fena výstavy20.12.2014 Odest a jeho stádečko
Odík (náš úžasný pan hřebec) dělá chůvu třem výrostkům a učí je koňořeč.17.12.2014 Adventní výstava KCHP v Praze - Podvinný mlýn.
Velký comeback do výstavního kruhu a premiéra ve třídě veteránů - PAGANINI AUREUS YTANER - získal neuvěřitelné ocenění: výborný 1, ČVŠ, Nejlepší veterán rázu, BOS, NEJLEPŠÍ VETERÁN PES VÝSTAVY!!!
Doprovod v tento významný den dělalo našemu "králi" duo "princezen" - Bigemina´s Niky Pohjoinen Tähti a Aglaia Sofia Paganiniho symfonie.
Holky byly moc šikovné a získaly krásná ocenění:
Bigemina´s Niky Pohjoinen Tähti - výborná 1, ČMŠ, 2. Nejlepší mladá černá fena výstavy
Aglaia Sofia Paganiniho symfonie - velmi nadějná 1, ČDŠ, 3. Nejlepší dorost fena výstavy
Za krásné fotky moc děkuju Renatě Smyčkové - CHS Ytaner.9.12.2014 Reportáž ze semináře Pure Paws ZDE.7.12.2014 Niki a její první velké vítězství
Niki získala svůj první titul BOB (Vítěz plemene) na mezinárodní výstavě v Ženevě a splnila podmínky pro titul - Mladá švýcarská šampionka1.12.2014 Mezinárodní výstava psů Praha
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - velmi nadějná 1 => NOVÁ DOROST ŠAMPIONKA KPaCHP
Apis Paganiniho symfonie - velmi nadějný 1 => NOVÝ DOROST ŠAMPION KPaCHP
Děkujeme za krásnou návštěvu a podporu na výstavě Miwako Sakurai (chovatelka z Japonska).
24.11.2014 Zpátky v historii - Sisi a její štěňátka22.11.2014 Úžasné pohybové fotky od Evy Mizerové
Anubis Midnigh Lady Paganiniho symfonie


Apis Paganiniho symfonie17.11.2014 Apis v novém domově17.11.2014 Sestry Anubis "Bessi" a Aglaia "Sofie" při relaxu15.11.2014 Vzpomínka na štěňěčí trojlístek na chatě a fotky Apis a Sofie dnes.
15.11.2014 Amonek a jeho nový svetřík10.11.2014 Evropská výstava psů Brno a související výstavy

24.10.2014 Speciální výstava pudlů Prostějov
Výstava se konala u příležitosti konání letošní Evropské výstavy v Brně. Jednalo se o unikátní projekt, na kterém se pořadatelsky podílely dva kluby - KCHP a KPaCHP. Na výstavě se souběžně posuzovalo ve třech kruzích renomovanými rozhodčími - Dianne Degryze Declerq z Belgie, Javier Blanco ze Španělska a Tarmo Viirtelä z Finska. Na výstavu byl přihlášený velký počet vystavovatelů: 148 pudlů ze 16 zemí (Ruska, Švýcarska, Česka, Ukrajiny, Litvy, Švédska, Polska, Finska, Japonska, Dánska, Estonska, Slovenska, Německa, Chorvatska, Maďarska, Belgie).
S velkou hrdostí jsem na této výstavě předvedla své první odchovance a jako třešinku na dortu úžasnou Elišku Terezky Valčíkové.
Apis Paganiniho symfonie - velmi nadějný 1, DKCH
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - velmi nadějná 1, DKCH
Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 1, ČČŠ, MKCH


25.10.2014 Národní výstava psů Brno
Národní výstava se konala souběžně s výstavou Evropskou. Díky této skutečnosti tato výstava neměla závěrečné soutěže, ale pouze dopolední posuzování. Celkem se zde představilo 135 pudlů ve dvou kruzích.
Svoji výstavní premiéru zde měla Sofinka, která se jí zhostila na výbornou a vůbec nezapřela krev své maminky Sisi a tatínka Ninouška. Při jejím profesionálním působení nikoho nenapadlo, že se jedná o první krůčky ve výstavním kruhu této princezny. A nebudou poslední, brzy dá o sobě zase vědět :-)
Aglaia Sofia Paganiniho symfonie - velmi nadějná 1
Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 1, CAC


26.10.2014 Evropská výstava psů Brno
Velký den je konečně tady. Den "D". Na Evropskou výstavu trvající 4 dny bylo přihlášeno 14.648 psů, z toho 344 pudlů posuzujících se v 6 kruzích. Konkurence zde byla opravdu velmi kvalitní a rozhodčí nároční.
Krásné výsledky a ocenění ze strany rozhodčí mnou prezentovaných svěřenců bylo završením celého prodlouženého náročného víkendu. Naše začínající hvězdy potvrdili své kvality a ukázali světu, že se s nimi musí počítat. Stejně tak šampionka Eliška stále v plné síle a kráse mohla jen sklízet obdiv za úžasnou kondici.
Evropská výstava uzavřela letošní "dvojku" a co nás bude čekat příští rok, to se necháme překvapit. Kteří jedinci z našeho výstavního týmu pojedou reprezentovat.
Apis Paganiniho symfonie - velmi nadějný 1, Evropská naděje
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - velmi nadějná 1, Evropská naděje
Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 2, R.CAC
20.10.2014 Niki velmi úspěšná na Pudlemania - švýcarská klubová výstava Münsingen
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, JCAC, BOJ, Nejleší střední fena barvy bílá/černá/hnědá, BOS20.10.2014 Ares na výletě v Krkonoších10.10.2014 Štěňátka měla svoji výstavní premiéru a udělali mi velikánskou radost. Jsem na ně moc hrdá.
20.-21.9. Klubová a Mezinárodní výstava České Budějovice

Klubová výstava KCHP:
Apis Paganiniho symfonie - velmi nadějný 1
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - velmi nadějná 1, Nejlepší štěně fena výstavy
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, ČMŠ

Mezinárodní výstava:
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CAJC
Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, CAC => nová ČESKÁ ŠAMPIONKA5.10.2014 Navštívil nás Aresek
Aresek s celou svou rodinou se na nás přišel podívat. Je to moc krásný chlapeček a šikovný na cvičáku. Aby mu to cvičení šlo ještě lépe, dostal nový slušivý sestřih.1.10.2014 Sisi splnila podmínky pro přidělení titulu MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY!!!
dne 7.9.2014 jsme startovaly na mezinárodní výstavě ve Francii - Dijon
Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, CACS, R.CACIB (za interšampionkou nádhernou Eliškou Terezky Valčíkové)17.9.2014 Dijon - historické město na východě Francie
Dijon je historické město na východě Francie na řece Ouche, hlavní město departmentu Côte-d'Or a regionu Burgundsko, ve stŕedověku sídlo mocných burgundských vévodů. Má 151 000 obyvatel, je to důležité středisko obchodu a průmyslu i dopravní uzel. Je sídlem arcibiskupství, Burgundské univerzity, ENS Dijon a dalších škol. Nedaleko města pramení řeka Seina. Je střediskem burgundské vinařské oblasti a obchodu s vínem, nejznámějším dijonským produktem je "Dijonská hořčice". Každým rokem na začátku září probíhá v Dijonu vinobraní kterého se účastní různé folklorní soubory z celé Evropy včetně zastoupení z Moravy. Každé tři roky pořádá Dijon mezinárodní výstavu květin Florissimo.26.9.2014 Výstavní atmosféra
Cestuji po téměř celé Evropě, návštívila jsem spoustu zemí a spousta jich ještě čeká na své poznání. Ale jsou místa, kam se člověk vždy rád vrací. Jedním takovým jsou i francouzské výstavy, které mají pro mě zvláštní neopakovatelné kouzlo. Vždy se tady cítím být součástí něčeho významného, ochota a pomoc ostatních lidí, organizace. Není vždy důležitý výsledek, ale pocit spokojenosti, sounáležitosti a vzájemné harmonie. Tak jako maminka Sisi okusila pocit prvního vstoupení do výstavního kruhu ve Švýcarsku, tak její potomci Bessi a Apík poprvé vkročili do kruhu v zemi původu své rasy - ve FRANCII. Nechť je toto začátek jejich kariéry a povede jejich hvězdy cestou vzhůru.23.9.2014 Pláže, slunce, moře - volnost, plavání a písečné hry. Nejkrásnější dovolená.
Spoustu fotek najdete v Galerii15.9.2014 Na procházce v Prokopském údolí se Sofinkou a její rodinou
Aglaia Sofia - fialový postroj
Anubis Midnight Lady - hnědý postroj
Apis - šedý postroj15.9.2014 Fotky z výletu za koníkem na Cunkov12.9.2014 Vilnius
Vilnius je hlavní město Litvy. Rozloha města činí asi 400 km2. 3,6 km2 z této plochy zabírá Staré město, historické centrum Vilniusu, zapsané na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.
Město leží v jihovýchodní Litvě na soutoku řek Vilnia a Neris. Ačkoliv se dnes nachází poblíž litevských státní hranic, v minulosti šlo nejen o kulturní, ale i geografické centrum někdejšího Litevského velkoknížectví a také o významné město v rámci polsko-litevské unie.
Podnebí je zde přechodové mezi kontinentálním a přímořským. Ve Vilniusu bývají extrémně horká léta, kdy teplota přesahuje 30°C.
Oblast Vilniusu byla obydlena odedávna, jak dokládají četné archeologické nálezy v různých částech města. Litevská pověst o založení Vilniusu říká, že město bylo založeno poté, co vládnoucí velkovévoda, Gediminas, měl věštecký sen o železném vlku stojícím na kopci. Když požádal kníže o vysvětlení, dozvěděl se, že musí postavit hrad a velké město na vrcholu kopce. Název města vznikl zkomolením jména řeky Viliji, která Vilniusem protéká.
Více fotek z prohlídky města v Galerii.
8.9.2014 Amonek nám poslal fotečky ze svého prvního stříhání v salonu. Moc mu to sluší a roste z něho krásný chlapeček.3.9.2014 Cestování po pobaltských zemích
Letošní světová výstava se konala v hlavním městě Finska - Helsinki. Naplánovali jsme si dovolenou na cestu, a protože jsme začátkem roku s Terezkou Valčíkovou do Helsinek letěly a poznaly krásy tohoto města, rozhodli jsme se tentokrát cestu autem obohatit o pobaltské země a poznat zdejší krásy. A aby to bylo ještě originálnější, zvolili jsme tentokrát místo hotelů netradičně kempování ve stanu. Moje velká premiéra a úžasný výlet trajektem. Pejskové si to úžasně užívali. Každý den jiný stát a místo, nové památky. Usínání za zvuku mořských vln a ráno stejné probuzení, absolutní volnost pro pejsky a úžasná sounáležitost s přírodou. Příště musíme zase vyrazit a poznat další krásy a země. Pár foteček na ukázku a spoustu dalších z našeho kempování, cestování a plavbou lodí najdete v Galerii.2.9.2014 Sisi se předposlední srpnový víkend vrátila oficiálně zpět po mateřské dovolené do výstavního kruhu a udělala nám velikánskou radost výsledkem.
IDS Innsbruck (23.-24.8.2014) - 2x CACA, R.CACIB31.8.2014 Sofča posílá fotečku ze svého prvního koupání a fénování s Laurou a Kryštůfkem29.8.2014 Aresek trávil své prázdniny s rodinou na Slapech. A posílá nám pár foteček.28.8.2014 Vodní hrad Trakai - Litva
Hrad Trakai se nachází ve stejnojmenném městečku asi 28 km západně od litevského hlavního města Vilniusu. Historie hradu začíná ve 13. století, kdy se křižáci řádu německých rytířů a livonského řádu snažili ovládnout území dnešní Litevské republiky. Litevský kníže Gediminas si v roce 1321 zvolil tuto bažinatou oblast ke stavbě hradu, kam přenesl své sídlo z Kernave. Tento hrad stával asi 3 km jihovýchodně od nynějšího města, v místě, zvaném dnes Senieji Trakai (Staré Trakai). Nedlouho nato (1323) Gediminas založil další hrad a nové hlavní město Vilnius. Na Trakai se vrátil až Gediminův syn Kęstutis. V roce 1337 se poprvé připomínají Naujieji Trakai (Nové Trakai) v dnešní poloze na poloostrově mezi jezery. Křižáci tehdy hrad nedobyli, vypálili tedy město a odtáhli. Na ochranu před dalšími útoky byl systém opevnění přebudován a sestával ze dvou nových hradů. První, Pusiašalio pilis (Poloostrovní hrad), z něhož se dochovaly pouze zbytky hradeb, nechal vybudovat kníže Kęstutis na poloostrově jako předsunutou pevnost sloužící k obraně a druhý vnitřní hrad Šalos pilis (Ostrovní hrad) přímo na ostrově v jezeře Galve. Ostrovní hrad nechal začátkem 15. století velkokníže Vytautas přebudovat na obytnou rezidenci litevských panovníků.
Více fotek v Galerii.8.8.2014 Štěňátka (Apis a Anubis Midnight Lady) na dovolené u Laury Kühpastové (majitelka Sofinky) během naší cesty do Finska7.8.2014 Astarte a její první pozdravy z domova s psí kamarádkou Melou

Světová výstava je zlatým hřebem všech výstav v roce. Je to největší světová výstava a poslední den je zvolen nejlepší světový pes.
Světová výstava se koná každoročně v jedné z FCI zemí. Finský Kennel Club měl tu čest hostit letos tuto výstavu a zároveň slavil 125. výročí.
Světová výstava se konala v Messukeskus, Expo a kongresové centrum v Helsinkách od 8. do 10.08. 2014. Během tohoto výkendu posuzovalo 116 rozhodčích z 31 zemí. Na výstavu bylo přihlášeno 21.247 psů 360 různých plemen ze 60 různých zemí.
Největší počet přihlášených psů bylo z Finska, více než 10.000, následované Ruskem (přes 4.000)a Švédskem (necelých 2.000). Kromě Evropy, byli přihlášeni psi i ze vzdálenějších zemi jako jsou Filipíny, Austrálie, Peru, Brazílie, Puerto Rico, Kanada a Japonsko.

Této vyjímečné výstavy jsme se zúčastnili s výstavním triem: Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti, Isis Dreamy Lady Teschiro a Rubens P.P. Aureus Ytaner


Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - třída dorost - velmi nadějná 2, úprava a předvedení: Terezka Valčíková, fotky: Honza Valčík


Isis Dreamy Lady Teschiro - třída otevřená - výborná 3, úprava: Terezka Valčíková, předvedení: Petra Kastlová, fotky: Honza Valčík


Rubens P.P. Aureus Ytaner - třída otevřená - výborný 3, úprava: Terezka Valčíková, předvedení: Petra Kastlová, fotky: Honza Valčík4.8.2014 Štěňátka (Apis a Anubis Midnigh Lady) poprvé na závodech. Moc si to užili.
2.8.2014 Aresek posílá pozdravy z dovolené se svojí malou "paničkou"30.7.2014 Štěnátka a jejich řádění na zahradě v Drobovicích
Více fotek najdete v Galerii26.7.2014 Pro Amonka si přijela jeho nová rodina a hned jsem obdržela fotečku jeho prvních krůčků doma25.7.2014 Sofinka se svojí rodinou na výletě na Medvědín v Krkonoších a na borůvkách19.-20.7.2014 Štěňátka trávila víkend na zahradě u mých rodičů a moc se jim tam líbilo
Více fotek najdete v "Galerii"13.7.2014 Štěňátka vrh A poslední dny spolu
Apis, Amon, Astarte, Aglaia Sofia, Ares a Anubis Midnigh Lady Paganiniho symofonie

22.6.2014 Speciální výstava Karlsruhe
Paganiniho dcera "Happy Jeanny von Zuckerschnute" získala - výborná 1, CAC VDP, CAC VDH
Jeanny se se svojí paničkou věnují především agility a občas ukážou svou krásu i ve výstavním kruhu.
Úžásné profesionální fotky od Pavlíny Šimáčkové a jak jde čas v životě štěňátek.
Více fotek najdete v sekci "Štěňátka"Chráněná krajinná oblast Kokořínsko
Chráněná krajinná oblast zaujímá rozlohu 271,57 km2. Patří k nejkrásnějším oblastem Mělnicka i celých Čech. Krajina má kaňonovitý charakter, v severní části přechází v pahorkatinu, jsou pro ni typické pískovcové skály, z nichž mnohé vytvářejí rozličné tvary - skalní převisy, drobné jeskyně, výklenky a římsy. Polomené hory podobně jako České středohoří vznikly koncem třetihor, kdy došlo k rozlomení reliéfu a proniknutí čedičového a znělcového magmatu k zemskému povrchu.
Účastníci výletu: Petra Kastlová, Terka Valčíková a Honza Valčík
Naše smečka: Paganini Aureus Ytaner, Rubens P.P. Aureus Ytaner, Isis Dreamy Lady Teschiro, Elizabeth Ginny Teschiro, Moonlight Shadow of Regenfield, Bigemina´s Niki Pohjoinen TähtiZpátky v historii - březen 2014 - cestujeme na krytí do ŠvýcarskaNiki a její výstavní tažení
17.5.2014 - Pudl klub výstava Hlubová nad Vltavou - velmi nadějná 1
18.5.2014 - DPK klubová výstava Schaftstädt - VV1, J-SaA, Jüngstenbester (Puppy BOB), Nejlepší dorost pudl výstavy
24.5.2014 - KCHP klubová výstava Kojice - velmi nadějná 1, ČDŠZpátky v historii - aneb doplňujeme resty ve fotkách a galerii. Nino, Ruby a Niki si užívají jezírka29.5.2014 Ninoušek se stal opět dědečkem - jeho dcera Happy Tala von der Zuckerschnute je maminkou 9 štěňátek
3 černí pejsci, 4 apricot pejsci a 2 černé fenky16.5.2014 MÁME ŠTĚŇÁTKA!!! Sisi je maminkou a Nino tatínkem = 3 chlapečci + 3 holčičkyOdík dostal do výběhu kamaráda (3 letého hřebečka) a momentálně tráví spolu 24 hodin denně venku na pastvinách, než budou mít natřenou a vybílenou stáj a boxy. Jsou z nich nyní lesní tarpani.6.4.2014 - Klubová výstava VDP Baden-Baden
Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, CAC-VDP, CAC-VDH, Sieger der Kurstadt Baden-Baden
úprava a předvedení: Terezka Valčíková (kennel Teschiro)
doprava a fotodokumentace: Jan Valčík (kennel Teschiro)Prokopské údolí
Přírodní rezervaci Prokopské údolí najdeme v Praze-Hlubočepy a je součástí přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí. Toto území bylo vyhlášeno přírodní rezervací v roce 1978, zaujímá rozlohu 101,5 ha a je v nadmořské výšce 200 m. Přírodní rezervaci Prokopské údolí tvoří mimořádně hodnotné přírodní území. Oblast je jedním z nejvýznamnějších přírodních celků v Praze. Zahrnuje krasové území s řadou geologických opěrných profilů, naleziště zkamenělin, bohaté stepní a hájová společenstva. Na severních svazích rezervace rostou habrové javořiny a černýšové dubohabřiny. Na jižních svazích pak najdeme lomy s řadou skal porostlých teplomilnými rostlinami. V oblasti rezervace se vyskytuje bohaté společenství teplomilného hmyzu, řada obojživelníků a hnízdí zde 60 druhů ptáků.30.03.2014 - Mezinárodní výstava Luxembourg
Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, CACL => nová Lucemburská šampionkaPřírodní park Jistebnická vrchovina
Chráněné území, které bylo vyhlášeno postupně v Jihočeském a Středočeském kraji. Posláním přírodního parku Jistebnická vrchovina je zachovat krajinný ráz s významnými přírodním a estetickými hodnotami, nenarušit historické hodnoty osídlení a krajinnou architekturu. Nejvyšším vrcholkem Jistebnické vrchoviny je Javorová skála, nejvyšší bod Táborska - 722,6 n. m. a Čertovo břemeno (713,6 n.m.). Je součástí Vlašimské pahorkatiny je zde celá řada botanicky zajímavých lokalit, z nichž nejcennější byly vyhlášeny jako zvláště chráněná území.Krásný výlet do skal v Divoké ŠárceMáme potvrzeno - Isis Dreamy Lady Teschiro je BŘEZÍ!!! Očekáváme celou nadílku štěňátek.
Zájemci o štěňátka nás můžou nezávazně kontaktovat, matka i otec k vidění.16.3.2014 - Korunovační výstava KPaCHP Praha Stodůlky
Paganini Aureus Ytaner - výborný
Rubens P.P. Aureus Ytaner - výborný 1, MKCH, Nejlepší čestný pes, 2. Nejlepší moderní střih
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - velmi nadějná 1, DKCH, Nejlepší štěně fenaPraha - hlavní město a historické centrum
Překrásný výlet po pražských památkách s Terezkou Valčíkovou a pudlí smečkou. Staroměstský orloj, Karlův most, Střelecký ostrov a jiné.
Více fotek najdete v "Galerii"Paganini Aureus Ytaner - "Nino" - je multidědečkem
V březnu se dvě jeho dcery staly maminkami. Rhapsody in ... Aurea Ytaner je podruhé maminkou (1 pes a 4 fenky) ve Finsku a Happy Peaches von der Zuckerschute je maminkou poprvé (3 pejsci a 4 fenky) v Německu.
Gratulujeme a dědeček posílá všem svým vnoučátkům moc pozdravů a přání těch nejlepších majitelů.15.-16.3.2014 - Regionální a Mezinárodní výstava Montlucon (Francie)
Naše císařovna vyjela se svým přípravným týmen (Terezka a Honza Valčíkovi) do země původu svého plemene. První den se zúčastnila regionální výstavy pudlů, kde zadává pouze hodnocení výborný, velmi dobrý ... a vítěz plemene atd. Odpoledne pak byla možnost složit T.A.N. test (kombinace poslušnosti a povahového testu), který díky přípravě Terezky Valčíkové absolvovala na plný počet bodů, tj. 10/10. Máme zase o krůček blíže při cestě za francouzským šampionem. Druhý den na mezinárodní výstavě byla Sisi se svojí handlerkou Terezkou též úspěšná, zisk titulu CACS nás velmi potěšil.
Isis Dreamy Lady Teschiro - 2x výborná 1, CACS, složen T.A.N. test 10/10Vyhodnocení žebříček "Pudl roku 2013" klubu KPaCHPSPECIAL ONE - "Síla moře"
Letošní rok jsme začaly s novou kosmetikou, jejíž podstata vychází z moře. Produkty jsou založeny na mořských chaluhách a díky svému jedinečnému složení poskytují veškerou péči a vyživení pro většinu psů.
Koupání už není jen nudná činnost, ale alchimie a zábava. Přesné postupy, mixování, aplikace - proč nedopřát pejskům kosmetický salon doma?
Už po několika prvních použitích je znát rozdíl, zničená srst je nahrazována novou a dochází k celkové obměně. Nejen na výstavu, ale i doma se může Váš miláček cítit jako v bavlnce a díky jedinečnému složení ušetří Váš čas při rozčesávání cucků a dredů. Pejskové se méně zacuchávají.
Naše spokojená modelka "Sisi"26.1.2014 - Mezinárodní výstava Glogow (Polsko)
Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, CAC, CACIB, BOS - nová POLSKÁ ŠAMPIONKALoni jsme stěhovali koníka ze stáje Poďousy na farmu /Y Cunkov. Krásné okolí hor, bizoni, pudlíci a kamarádi. Nejúžasnější relax na světě.Procházka s pudlíkyOhlédnutí za rokem 2013 - při kontrole výstavních výsledků mi vypadla klubová výstava v Podvinném mlýně, tak napravuji.
Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, ČŠŠ, CAC, Klubový vítěz, Nejlepší apricot fena výstavyPár fotek z našeho výletu začátkem roku do Helsinek (Finsko) s Terezkou Valčíkovou. Více fotek bude následně v galerii1.2.2014 Můj první let v životě a domů se vracíme s černou pasažérkou - Bigemina's Niki Pohjoinen Tähti
© fefi.wz.cz 2010