PUDL STŘEDNÍ A TRPASLIČÍ FAWN :: ŠPANĚLSKÝ GALGO

všechny novinky roku 2020 :: 2019 :: 2018 :: 2017 :: 2016 :: 2015 :: 2014 :: 2013 :: 201227.12.2016 Trénink coursingu ve Staré Boleslavi - Bessy, Comp a Leo26.12.2016 3x mezinárodní výstava Ženeva a naše hvězda Bessy
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - 3x excellent 1, 3x CAC-CH, 3x CACIB, Alpensieger, 3x BOB => nová švýcarský šampionka


Během volného času na výstavě jsem trénovala naše 2 mladé kluky:
Chanson d´Ete Compliment

Bay Rock X Ambassadors Leonardo21.12.2016 Trénink dog racingu - Bessy, Comp a Leo21.12.2016 Nikitka se stala poprvé maminkou a má 3 krásná štěňátka - 1 černý chlapeček, 1 plavý chlapeček a 1 černá holčička.
Tatinkem se stal Moonlight Shadow von der Hundisburg16.12.2016 Aglaia Sofia Paganiniho symfonie a její panička Laura na dětském ARO v FN Motol
Speciální a vysoce specializované pracoviště pro děti - ARO. Mohlo by se zdát, že na takovéto pracoviště nemají pejsci přístup, ale zde je opak pravdou. Díky uvědomělému a skvělému personálu může naše dobrovolnice Laura s pudlíkem Sofií dělat radost malému Martinovi. Dnes to byla již třetí návštěva a už se těšíme na další. Dokonce si nás vyžádali i na dalším pokoji a tak si bude Sofinka chodit pro drbání ke dvěma zájemcům. Vidět radost v dětských očích, když Sofinka předvádí svoje triky je k nezaplacení.14.12.2016 Trénink coursing - Bessy a Leo11.12.2016 Klubová výstava KPaCHP Praha-Stodůlky
Paganini Aureus Ytaner a jeho úspěšné dcery na výstavě - Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie, Barbarella Gold Bryvilsár a Viviana Corona Borealis


Bay Rock X Ambassadors Leonardo - velmi nadějný 1, KCH, Nejlepší dorost pes

Viviana Corona Borealis - výborná 1, KCH, Nejlepší trpasličí fena, 3.Nejlepší fena

Barbarella Gold Bryvilsár - výborná 1, KCH, 2.Nejlepší střední fena

Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CHKCH, Nejlepší střední fena, 2.Nejlepší fena4.12.2016 Ruby (Rubens P.P. Aureus Ytaner) se stal podruhé otcem. V Japonsku se mu narodilo 7 štěňátek - 4 holčičky a 3 kluci.3.12.2016 DUO CACIB Praha výstavy
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - 2x výborná 1, 2x CAC, 2x R.CACIB

Bay Rock X Ambassadors Leonardo - 2x velmi nadějný 1

Viviana Corona Borealis (otec: Paganini Aureus Ytaner) - výborná 1, výborná 2, R.CAC, CAC, 2x R.CACIB28.11.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) - Dogdancingové zkoušky Horní počernice - MD1 výborná28.11.2016 Den otevřených dveří v ZKO Hloubětín a nádherné výsledky psích kluků
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - kategorie poloprofíci - krásně běhala a mám z ní radost
Chanson d´Ete Compliment - kategorie nováčci mladí psi - 1.místo
Bay Rock X Ambassadors Leonardo - kategorie poloprofíci mladí psi - 1.místo; dovednosti psi s PP - 2.místo22.11.2016 Busiris Paganiniho symfonie 6 měsíců.21.11.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) a její sportovní úspěchy:
20.10. Rotenburg-Scheessel obedience OB-Z 1.místo, výborná, 311 bodů
17.11. Neoficiální závody obedience Pesopark-Uhříněves - OB1/OB-Z 2.místo15.11.2016 Expedice "24 hodin Le Mans" aneb 48 hodin Tallin (3500km nonstop řízení ve dvou dnech: Praha-Tallin-Praha) aneb blesková cesta na sever pro nového člena naší smečky.

První seznámení jsme měli v krásném lese na kraji hlavního města Estonska - Tallin. Jeho jméno je Chanson d´Ete Compliment a věk 16 měsíců. Vítej mezi námi "Kompi".

Tallinn je hlavní město Estonska a přístav na jižním pobřeží Finského zálivu Baltského moře. Tallinn patří k turisticky nejnavštěvovanějším evropským městům. Hlavním turistickým cílem je Staré Město s hradním vrchem Toompea. Právě toto historické jádro města bylo v roce 1997 zapsáno na listinu světového dědictví UNESCO.
Vnitroměstskou hromadnou dopravu zajišťují čtyři tramvajové, osm trolejbusových a několik desítek autobusových linek.
Asi 5 km od centra města se nachází mezinárodní letiště Tallinn-Ülemiste.
Město má mezinárodní železniční spojení zajišťované dopravcem GoRail pouze s Moskvou, přímé vlaky do Petrohradu byly v září 2004 zrušeny a od té doby nebyly s výjimkou krátkého období (2007-2008) obnoveny. Přímé železniční spojení do lotyšské Rigy bylo roku 1997 přerušeno, jednou denně je možné cestovat s přestupem v pohraniční stanici Valga. Příměstskou železniční dopravu zajišťují elektrické vlaky dopravce Elektriraudtee, spojení do vzdálenějších míst Estonska pak motorové jednotky dopravce Edelaraudtee.
V jižním směru do Lotyšska, Litvy a Polska vede evropská silnice E67 „Via Baltica“. Tato silnice je v některých úsecích čtyřproudová, dálničního typu. Na jihu Estonska je částečně ve výstavbě, ovšem její propustnost je zatím dostatečná a nevznikají zde dopravní problémy. Na výstavbu této magistrály v celém Pobaltí přispívá Evropská unie. Trajektem se lze dostat do Helsinek a Stockholmu.

Cestou zpátky domů jsme se zastavili na pobřeží Baltského moře v Lotyšsku a celá smečka si to náramně užila. A protože některým nevadilo ani plavání ve studeném moři, bylo nutné pak auto pořádně roztopit.9.11.2016 V září jsem se s mou pudlí smečkou zúčasnila Dne otevřených dveří spolků "Český dog racing klub" a "Člověk a pes - výcvik hrou"
Měla jsem možnost vyzkoušet si různé psí sporty jako agility nebo dog frisbee. Více o těchto sportech se můžete dozvědět v sekci Psí sporty

AGILITY

DOG FRISBEE

DOG RACING - náš oblíbený sport kterému se aktivně věnujeme

Občas se nám podaří dostat se i na stupně vítězů - Bessy (2.místo - dog racing sólo běh nováčkové) a Leo (2.místo - psí dovednosti malí psi)6.11.2016 Ares Paganiniho symfonie je úžasný závodník v agility. Jsem na něho a paničku moc a moc hrdá.
Lysá - 3.místo
Pet Centre Horní Počernice - 2x 2.místo5.11.2016 Bastet Paganiniho symfonie na výletě do Štrasburku a v novém sestřihu.3.11.2016 Dog racing - běháme, trénujeme, běháme a moc nás to baví: Bessy, Leo a Harry1.11.2016 Boogie Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) a výstavní výsledky:
Národní výstava Brno: výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB
Mezinárodní výstava České Budějovice: výborný 1, CAC, CACIB, BOS26.10.2016 Aglaia Sofia Paganiniho symfonie a canisterapie v FN Motol28.9.2016 Busiris Paganiniho symfonie posílá pozdrav z hor.17.10.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner)
Svatováclavské závody -Obedience- Praha: 1.místo ( ze 16ti startujících ) -OB-Z Vyborně - 300,5 bodu16.10.2016 Viviana Corona Borealis (otec: Paganini Aureus Ytaner) na MVP Wroclaw: výborná 1, CWC, CACIB, BOB15.10.2016 Třetí Klubový bodovací racing
Leo - třída štěňata velká
Bessy - nováčci sólo běh - 3.místo
Niki - nováčci sólo běh12.10.2016 Bélos Paganiniho symfonie 5 měsíců10.10.2016 Norimberská ZOO
Zoo se nachází v lesoparku, takže většinu prohlídky absolvujete mezi stromy a částečně i skalami. Oproti pražské zoo je však chudší a menší. Rozhodně se ale nedá říct, že bychom návštěvy litovali, norimberská zoo je rozhodně hezká a stojí za návštěvu. Kromě delfinária obsahuje zoo několik bazénů pro tučňáky a lední medvědy. Najdete zde ale také nosorožce, gorily, tygry, lvy, velbloudy, žirafy a mnoho dalších zvířat. Hlavním lákadlem je delfinárium a delfíní laguna – systém šesti velkých jezer či bazénů, kde žijí delfíni a lachtani a pro návštěvníky je připraveno několikrát denně představení. K vidění je i podzemní prostor, kde nahlédnete skrz dvě tlusté skla o rozměrech 5,5 x 2,7 metrů přímo pod hladinu až do hloubky sedmi metrů. Delfinárium bylo přestavěno a doplněno o novou venkovní lagunu na podzim 2011. Díky stavebním úpravám se stalo největším delfináriem v Německu. Prostor je obklopen hledištěm, kde si můžete sednout a sledovat delfíny jen tak nebo při představení, které se opakuje cca 4-5krát denně.
6.10.2016 Niki je šampionkou Německa - velikánská gratulace!!!
Jsme na tebe holčičko moc a moc pyšní, že jsi dokázala splnit takto těžký šampionát.5.10.2016 Trénink Dog racing - zákusy do střapečku.4.10.2016 Nino po svém fenomenálním úspěchu na evropské výstavě v Bruselu dostal nový střih - skandinávský. Moc mu to sluší a je maximálně spokojený.
Střihová úprava jako vždy od naší dvorní střihačky Terezky Valčíkové3.10.2016 Jižní tour a můj letošní splněný sen - MOŘE.
Moje letošní dovolená 3-denní s Terezkou za jižním sluncem měla svůj start ve Švýcasku. A i když jsme na začátku cesty strávily cca 2 hodiny v koloně před Gotthardským tunelem kvůli výstavbě souběžného železničního tunelu, další nekonečné kolony v Itálii na dálnicích, docestovaly jsme nakonec těsně před půlnocí na místo určení.
Gotthardský silniční tunel je tunel, který byl postaven v roce 1980. Leží na dálnici A2 ve Švýcarsku, jako dvouproudový. Jedná se pouze o jeden tubus procházející pod masívem Svatého Gottharda a spojuje přímo lokality Göschenen v kantonu Uri a Airolo v kantonu Ticino. V současnosti jsou ve výstavbě další dva pruhy. Tunel je dlouhý 16,4 km. Jedná se o třetí nejdelší silniční tunel na světě.
A co bylo cíl naší cesty? Itálie a San Marino.


San Marino je malý jihoevropský stát (podle počtu obyvatel 2. nejmenší evropský a 5. nejmenší na světě) ze všech stran obklopený Itálií. Leží v italském vnitrozemí, nedaleko turistického centra Rimini. Rozkládá se na 61 km2 a žije zde přibližně 32 tisíc obyvatel. Hlavní město je San Marino a největší město je Dogana. Hospodářství země závisí zejména na průmyslu, službách a cestovním ruchu. San Marino je jeden z nejbohatších států na světě. Má vysoce stabilní ekonomiku, s jednou z nejnižších nezaměstnaností v Evropě. Platidlem je euro.
San Marino je pravděpodobně nejstarší stále existující republikou na světě. Bylo údajně založeno v roce 301 zkušeným budovatelem jménem Marinus, oficiálně se jako den založení udává 3. září. Stalo se legendární součástí Římské říše. Jeho psaná ústava byla přijata 8. října 1600 a jedná se o nejstarší stále platnou ústavu na světě.
San Marino se dělí do devíti samosprávných jednotek, které se nazývají castelli. San Marino, tvoří jednu z částí a je zároveň hlavním městem státu. A dále osm menších samosprávných jednotek: Acquaviva, Borgo Maggiore, Chiesanuova, Domagnano, Faetano, Fiorentino, Montegiardino, Serravalle. San Marino je třetí nejmenší země v Evropě, menší jsou jen Vatikán a Monako.
San Marino má přibližně 33 000 obyvatel, přičemž 4 800 obyvatel pochází z jiné země. Největší část tvoří Italové. Občané San Marina mají jednu z nejvyšších průměrných délek života na světě. Státní občanství se dědí v mužské linii.
V San Marinu je 220 km silnic. Není zde veřejné letiště, ale malé soukromé letiště je u obce Torraccia a heliport v druhém největším městě Borgo Maggiore. Většina turistů přilétá na mezinárodní letiště Federico Fellini jižně od Rimini a do země přijíždí autobusem. Železnice zde neexistuje, ačkoliv před 2. světovou válkou vedla z obce Valdragone úzkorozchodná trať do Rimini. Mnoho pozůstatků, jako mosty, tunely a stanice, jsou zachovány dodnes. Tři tunely jsou i osvětleny a slouží pro pěší turisty. Z Borgo Maggiore vede 1,5 km dlouhá lanovka na nejvyšší horu Monte Titano (756 m n.m.). Zemí protékají dvě řeky, ale není zde žádná vodní doprava či přístav. Přestože není San Marino oficiálním členem Evropské unie, používá jako měnu euro. Sanmarinské poštovní známky jsou velmi hodnotné a mají pro sběratele velkou cenu.


Výstava San Marino - národní a mezinárodní
Elizabeth Ginny Teschiro: výborná 1, BOV; výborná 1, BOV - nová veterán šampionka San Marina


Isis Dreamy Lady Teschiro: výborná 1, CAC; výborná 1, CAC, R.CACIB


Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti: výborná 1, CAC, BOS; výborná 1, CAC, CACIB, BOB


Anubis Midnight Lady Paganniniho symfonie: výborná 1, CAC, BOB; výborná 1, CAC, CACIB, BOB


Rimini je italské město v oblasti Emilia-Romagna, hlavní město stejnojmenné provincie. Jde o největší přímořské letovisko Itálie a jedno z největších v Evropě. Spolu s několika dalšími městy ve svém okolí vytváří dlouhý pás městské krajiny. V centru samotného Rimini se nacházejí stavby jak z dob Římské říše, tak i z časů renesance.


Ubotovaly jsme se na farmě Agriturismo La Valle situované v kopcích 4 km od Verucchia. Nabízí pokoje v rustikálním stylu a denně je možné pochutnat si na sladké snídani. Farma se nachází 10 km od San Marina. Rimini je vzdálené 20 min. jízdy.26.9.2016 Robinova Speciální výstava KPaCHP Konopiště
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CHKCH, CAC, Vítězka speciální výstavy

Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 2, R.CAC

Bay Rock X Ambassadors Leonardo - velmi nadějný 1, DKCH22.9.2016 Bastet Paganiniho symfonie posílá pozdrav od vody a v novém střihu.20.9.2016 Belos Paganiniho symfonie posílá pozdrav z dovolené v Chorvatsku.17.9.2016 Dog racing - trénink - seznámení se startovacími boxy15.9.2016 Evropská výstava psů Brusel
Belgie hostila úplně první výstavu organizovanou v roce 1847, FCI zde byla založena v roce 1911 a v roce 1982 vůbec první FCI Evropská výstava byla uspořádána přímo v Bruselu.
Více než 12.000 přihlášených psů na Evropskou výstavu. Je to úžasné, protože ve světě se dějí špatné věci v poslední době, ale přesto vystavovatelé a chovatele sdílejí své nadšení pro psy a zúčastňují se různých psích akcích, ať už výstav nebo sportovních závodů.Paganini Aureus Ytaner - výborný 1, Evropský a Benelux veterán vítěz, Best of Veteran


Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 1, Evropská a Benelux veterán vítězka


Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, R.CAC, R.CACIB, Více Evropská vítězka


Bay Rock X Ambassadors Leonardo - velmi nadějný 1, BOB štěně


Brusel je hlavní město Belgie. Je sídlem NATO a některých institucí Evropské unie, a proto bývá neoficiálně označován jako "hlavní město Evropy". Je zároveň hlavním městem Vlámského společenství a Valonsko-bruselské federace.
Podle legendy založil osadu kolem roku 580 sv. Guegerich. Jméno města je snad odvozeno od názvu Brucsella či Broekzelle, což znamená ves v bažinách. Brusel se jako metropole nachází přímo uprostřed Belgického království. Při jeho poloze vzkvétal rozvoj řemesel a v 11. století se ves rozrostla v opevněné město. 14. a 15. století představovala zlatý věk města, jako obchodního centra Evropy.
Na konci 17. století byl Brusel bombardován Francouzi, což vedlo k velkému poškození města, následné obnově a rozsáhlé přestavbě. Zničena byla zhruba čtvrtina veškeré zástavby, včetně domů na náměstí Grande Place.
V 19. století se Brusel jako metropole mladého belgického státu dynamicky rozvíjel. V závěru století se zde konaly časté výstavy, což městu přineslo velkou prestiž na mezinárodním poli. V té době došlo taky k dramatickému rozvoji města, zakrytí řeky Senne a vybudování třídy Anspach, zavedení železnice aj.
Během obou světových válek byl Brusel ušetřen válečného ničení. V 2. polovině 20. století však docházelo často k necitlivým zásahům do historické zástavby, známé pod pojmem bruselizace.
Brusel je jednou z 19 obcí Bruselského regionu. Žije v něm přibližně 175 000 obyvatel a jeho rozloha činí 32,61 km2. Název Brusel se používá často také k označení celého Bruselského regionu, který se rozkládá na ploše 161 km2. Stejně jako všechny obce Bruselského regionu je i Brusel oficiálně dvojjazyčný - úředními jazyky jsou francoužština a nizozemština.
Dvě hlavní instituce Evropské unie - Evropská komise a Rada Evropské unie - mají centrálu v Bruselu. Komise sídlí v budově Berlaymont a Rada EU v budově Justus Lipsius. Zasedají zde také výbory Evropského parlamentu.
Většina obyvatel je frankofonní. Značnou část obyvatel města tvoří přistěhovalci (marockého, tureckého, balkánského, polského, afrického a jiného původu).
Náměstí Grand-Place
Náměstí Grande-Place v Bruselu je historickým jádrem města. Mnozí je považují za jedno z nejpůvabnějších náměstí na světě. Jeho dominantou je gotická radnice z 15. století s 96m vysokou věží, na které je umístěna socha svatého Michaela, patrona Bruselu. Další významnou budouvou je Maison du Roi/Broodhuis. Od roku 1998 náměstí figuruje na Seznamu světového dědíctví UNESCO. 13. sprna 1695 byla většina domů, postavených ze dřeva, zničena střelbou z děl francouzského vojska. Nepoškozena zůstala pouze věž radnice a několik kamenných zdí. V následujících letech byly cechovní domy na náměstí vybudovány znovu, tentokrát z kamene. Přestože průčelí každého domu je jiné, tvoří spolu architektonicky harmonický celek.
Mannekes-Pis
Mannekes Pis (soška čurajícího chlapečka) je symbolem Bruselu. Socha byla vytvořena v 17. století. Mannekes Pis se může pochlubit 800 oblečky, které jsou umístěny v městském muzeu. První kroj byl věnován v roce 1698. V roce 1745 sochu ukradli Angličané. O dva roky později se jí zmocnili Francouzi. Poté, co s o tom dozvěděl král Ludvík XV., daroval Bruselu kroj ze zlatého brokátu, zdobený křížem svatého Ludvíka. V roce 1817 sošku zcizil a posléze zničil bývalý vězeň Antoine Lycas. Z jejích úlomků byl vytvořen model pro sošku, která zde stojí dnes. Od roku 1987 má svůj protějšek - čůrající holčičku - Jaenneke Pis. V roce 1998 přibyla také socha čůrajícího psa - Zinneke Pis.
Brusel je centrem a ústředním bodem dopravy celé Belgie. Ve zdejším jižním vlakovém nádraží se potkávájí 3 vysokorychlostní tratě ve směru k francouzským, německým a nizozemským hranicím. Další vytížená nádraží jsou Brusel centrální nádraží a Brusel severní nádraží. Díky 28km dlouhém vodnímu kanálu Brusel-Šelda a 75km dlouhému kanálu Brusel-Charleroi je město přístupné pro vnitrozemskou vodní dopravu. Letiště Brusel, které je největší v Belgii, se nachází 11km severovýchodně od centra města. Okolo města je vystavěn dálniční okruh, na který je napojeno několik dalších dálnic. Městská hromadná doprava zahrnuje metro, tramvaje a autobusy. Metro v Bruselu se stává ze 4 linek, celková délka kolejí je 39,9km. Síť tramvajové dopravy má celkovou délku 140,9km a čítá 17 linek. Autobusová doprava zahrnuje 50 denních linek a 11 nočních.13.9.2016 Bessy obdržela titul - Klubová šampionka KCHP5.9.2016 Veleúspěšný víkend pro Barbarella Gold Brivylsár (otec: Paganini Aureus Ytaner)
mezinárodní výstava Lipsko: výborná 1, CAC, CACIB, BOB, VDH-Sieger Lipsko 2016
obedience-začátečníci: 295,5 bodů, výborná, 1. místo4.9.2016 Byli jsme navštívit našeho koníka na důchodu na pastvinách - Farma /Y Cunkov2.9.2016 Busiris Paganiniho symfonie a výlet s rodinou na Královu Horu1.9.2016 Apis Paganiniho symfonie a fotky z letní dovolené.31.8.2016 Aglaia Sofia Paganiniho symfonie nám poslala krásné fotky z ateliéru a ze svatby.30.8.2016 Vanessa Corona Borealis (otec: Paganini Aureus Ytaner) posílá pozdravy z rozpálené Ameriky.23.8.2016 Mezinárodní výstava Mladá Boleslav a "double" úspěch


Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB


Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB22.8.2016 Klubová výstava KCHP Poděbrady a náš velmi úspěšný tým.

Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 1, ČVŠ, BOV


Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, ČKŠ, CAC =>nová klubová šampionka KCHP


Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, ČČŠ


Bay Rock X Ambassadors Leonardo - velmi nadějný 1


Ostatní momentky21.8.2016 Amon Paganiniho symfonie první agility závody Hvězdné Derby v Bratislavě - 3. místo z 13 týmů.19.8.2016 Ares Paganiniho symfonie úspěšný na závodech agility Ratenice - 3.místo z 9 účastníků + fotky z tréninku.18.8.2016 Dog racing - první trénik - Leo, Bessy a Niki17.8.2016 Život štěněte - Belos Paganiniho symfonie.16.8.2016 Krásné fotečky Brise od střihačky Andrey Grossmannové.15.8.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner): Obedience OB-Z v HSV Bergkamen 1.místo, výborná14.8.2016 Úspěšná klubová výstava Pudl klubu v Kladně
Paganini Aureus Ytaner - výborný 1, VKCH, BOS


Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 1, VKCH, BOV, BOB, Nejlepší veterán fena výstavy


Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CAC


Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CAC, KCH


Bay Rock X Ambassadors Leonardo - velmi nadějný 1, Nejlepší štěně pes výstavy11.8.2016 Naše coursingové začátky - Bessy a Sisi9.8.2016 Niki je francouzskou šampionkou8.8.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) - V-LP in Kropp výborná, 99 bodů, CAC-L.7.8.2016 Holkám přiznány nové tituly - Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie "Bessy" je šampionkou Francie a Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti "Niki" je českou Grandšampionkou.4.8.2016 Ares Paganiniho symfonie - agility.
Řepčice u Velkých Popovic - dvouzkoušky
první běh MA1 - diskvalifikace
druhý běh MA1 - 2.místo, VD


2.8.2016 Procházka v lese27.7.2016 Bessy má přiznaný titul - Český Grandšampion26.7.2016 Viviana Corona Borealis (otec: Paganini Aureus Ytaner)
Národní výstava Mladá Boleslav - výborná 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB24.7.2016 Mezinárodní výstava Varšava a úžasný výsledek celého našeho týmu.
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CWC, CACIB, Cruft kvalifikace, BOB

Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CWC, CACIB, Cruft kvalifikace, BOS =>nová POLSKÁ ŠAMPIONKA

In My Soul von Shinbashi "Goro" -čínský chocholatý pes - výborný 1, CWC, R.CACIB

Pár momentek mimo výstavní kruh :-)22.7.2016 Leonek nám roste jen do krásy. Za krásnou úpravu moc děkuji Kačce Diblíkové a Martině.21.7.2016 Zámek Kačina a procházka zámeckým parkem se smečkou
Zámek Kačina patří mezi nejvýznamnější stavby empírové architektury v Čechách. Stojí zhruba 6,5 km severovýchodně od Kutné Hory, na katastru obce Svatý Mikuláš, při silnici do Nových Dvorů. Velkolepý zámek na půdorysu otevřené podkovy má dvoupodlažní střední část s klasickým portikem o šesti sloupech s tympanonem, na tu navazují na obou koncích přízemní obloukovitá obytná stavení se sloupovým ochozem, zakončená patrovými budovami knihovny a divadla. Ve střední části je kruhová bývalá kaple s lucernou a taneční sál. Celá stavba měří 227 m. V zámku se nachází muzeum českého venkova založené již roku 1891, jež spadá pod správu Národního zemědělského muzea. Dále je zde knihovna se 40 000 knih z 16. až 19. stol. divadlo, lékárna a skleník.20.7.2016 Klubová výstava v Německu a Bessy se absolutně famozním výsledkem řadí do rodiny našich BEST IN SHOW šampionů
Stejně jako její polovičný bratr Rubens (BEST IN SHOW WINNER), máma Sisi (BISS#3, BISS#4) a táta Nino (BISS#4) jde v rodinných stopách a získává absolutně úžasný výsledek BEST IN SHOW#2.
Neméně úspěšně si vedla i naše krásná černá perla Niki a podařilo se jí splnit podmínky pro titul šampionka Německa.
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CAC-PZV, CAC-VDH, BOB =>nová šampionka Německa
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CAC-PZV, CAC-VDH, BOB, BEST IN SHOW#2
17.7.2016 Krásný výlet se smečkou k jezírku a plavání samozřejmě nemohlo chybět.14.7.2016 Busiris Paganiniho symfonie a první dny v novém domově. Moc děkujeme paničce za krásné fotky.11.7.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) úspěšná na sportovním poli. Moc gratuluje Báře i paničce.6.7.2016 Fenomenální úspěch Terezky a naší černé perly Niki na výstavním víkendu ve švýcarském Aarau.Jsem na vás holky moc a moc hrdá.
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti:
národní výstava - výborná 1, CAC, Nejlepší fena, BOB - nová ŠVÝCARSKÁ ŠAMPIONKA
mezirnárodní výstava - výborná 1, CAC, CACIB, BOS - nová INTERŠAMPIONKA28.6.2016 Klubová výstava Memoriál Jaroslava Kamenického v Brně KCHP
Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 1, ČVŠ, BOV =>nová klubová veterán šampionka KCHP


Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, ČKŠ, CAC, Klubová vítězka, BOS, Nejlepší plavá fena =>nová klubová šampionka KCHP


Boogie Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) - výborný 1, ČKŠ, CAC => Thor prošel bonitací a je nový chovný pes27.6.2016 Národní výstava Klatovy
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz =>nová česká Grandšampionka
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CAC =>nová česká Grandšampionka22.6.2016 Klubová výstava KCHP Plzeň a naše úspěšné tažení.
Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 1, ČVŠ
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, ČŠŠ, Nejlepší černá fena
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, ČKŠ, Nejlepší plavá fena20.6.2016 Paganiniho potomci úspěšní na klubové výstavě VDP Schkopau
Villon Corona Borealis - výborný 1, CAC VDP, CAC VDH
Barbarella Gold Bryvilsar - výborná 1, JCA VDP, JCA VDH, BOJ, Nejlepší mladá fena16.6.2016 Terezka a Bessy pokračují spolu v úspěšné výstavní tour a společně vybojovaly krásný výsledek na Šampionátu Francie a zároveň tím splnila Bessy podmínky pro zisk titulu "Francouzský šampion". Oběma moc gratulujeme a jsem na vás pyšná.
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - V1, CACS, R.CACIB13.6.2016 Viviana Corona Borealis (otec: Paganini Aureus Ytaner) - IDS Litoměřice: V1, CAC, R.CACIB12.6.2016 Nosework
Nosework by se dal volně přeložit asi jako "práce nosem". Jedná se o úplně nový psí sport, který vychází z nejpřirozenější schopnosti všech psů - čichu. Člověk psy dnes využívá při vyhledávání různých specifických pachů, kdy psi v různých prostředích a za nejrůznějších situací neomylně odhalí pach drog, výbušnin či akcelerantů požáru, psí nos je pomůcka kriminalistů, když pomocí metody pachové identifikace ztotožňují pach člověka odebraný na místě činu z pachového vzorku odebraného podezřelé osobě. Pes -záchranář je nepostradatelnou složkou při pátracích akcích po pohřešovaných osobách v terénu, v rozvalinách domů či pod sněhem. Nosework vychází z této praxe a spočívá v tom, že K9 tým - psovod a jeho pes hledá specifické pachy civilních látek v obdobných situacích jako profesionální K9 týmy policie, armády a záchranářů. Tento sport je poprvé zaznamenán v roce 2009 v U.S.A. na západním pobřeží ve státě Kalifornie, tam se pořádaly i první oficiální závody. Nyní má americká asociace tohoto sportu kolem 5000 registrovaných psů ve 48 státech a kanadských provinciích. V roce 2013 vznikl Nosework klub pod národním kynologickým klubem ( UKC) ve Velké Británii. Trénují se a hledají tři základní pachy - esenciální oleje z břízy, anýzu a hřebíčku. V tomto sportu se nehraje na krásu, body či vteřiny, tady platí jen to, co v reálu, našel - nenašel.
Nosework CZ12.6.2016 Lakeport - rodiště Leonarda
Lake County je okres ve státě Kalifornie v USA, ležíci na severu San Francisco Bay Area. K roku 2010 zde žilo 64 665 obyvatel. Správním městem okresu je Lakeport. Na jihu sousedí s Napa County a na severu s Glenn County.9.6.2016 Moje návštěva San Francisca
San Francisco je město na západním pobřeží USA. Leží v nejsevernější části Sanfranciského poloostrova, jižně od úžiny Golden Gate v ústí Sanfranciského zálivu. Je hlavním kulturním a finančním centrem Severní Kalifornie a oblasti Sanfranciského zálivu. Se svými více než 825 000 obyvateli je 4. nejlidnatějším městem státu Kalifornie (po Los Angeles, San Diegu a San José) a 14. nejlidnatějším městem celých Spojených států. Po New Yorku je také druhým nejhustěji obydleným městem USA. Město je proslulé svými chladnými léty, mlhou, strmými kopci, rozmanitostí architektury a turistickými cíli, mezi kterými je most Golden Gate Bridge, lanová tramvaj, bývalé vězení na ostrově Alcatraz a čínská čtvrť. Je označováno za jedno z nejkrásnějších měst na světě.6.6.2016 Mám tu velku čest představit všem náš nový přírůstek do týmu a pudlí rodiny - Bay Rock X Ambassadors Leonardo - "Leo"
Byla to náročná a dlouhá cesta - několikadenní cestování a několik letů: Praha - Frankfurt - Philadelphie - San Francisco - Lakeport.
Přes půl zeměkoule, časový posun o 8 hodin, jiné klima a kultura. Lufthansa a American Airlines, obě letecké společnosti maximální servis a příjemný personál při cestování s Leem na palubě. Konečně jsem znova zpátky doma. Ale mix fotek z cestování k nahlédnutí.
Vítej doma Leo. Ať se ti daří a líbí u nás.2.6.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) získala na zkouškách obedience OB-Z v Heřmanově Městci známku VÝBORNÁ1.6.2016 Děkujeme za krásné fotky a pozdravy od Amonka - Amon Paganiniho symfonie31.5.2016 Dvoudenní výstava v německém Saarbrückenu a úžasné výsledky Terezky s našima holkama. Moc moc gratuluji a jsem na vás pyšná.
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti: národní výstava - výborná 1, CAC, CAC VDH, BOS; mezinárodní výstava - výborná 1, CAC, CAC VDH, Saarlandsieger 2016
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie: národní výstava - výborná 1, CAC, CAC VDH, BOS; mezinárodní výstava - výborná 1, CAC, CAC VDH, Saarlandsieger 2016, CACIB, BOS

28.5.2016 Happy Peaches von der Zuckerschnute (otec: Paganini Aureus Ytaner) - úspěšná na agility závodech.
A-běh: 1.místo
jumping: 1.místo12.5.2016 Ruby v Japonsku
12.5.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) - mezinárodní výstava Praha - výborná 210.5.2016 Mezinárodní výstava Praha - Letňany
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CAC, R.CACIB
Paganini Aureus Ytaner - výborný 1, BOV =>nový ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CAC, R.CACIB8.5.2016 Magická klubová výstava KPaCHP Praha - Hotel Svornost
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CHKCH, CAC, Klubová vítězka, 2. Nejlepší střední fena
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CHKCH, CAC, Klubová vítězka, Nejlepší střední fena, 4. Nejlepší fena2.5.2016 Mezinárodní výstava Lyon (Francie)
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výboná 1, CACS, CACIB, BOB - NOVÁ FRANCOUZSKÁ ŠAMPIONKA26.4.2016 Jsme na světě - Sisi je maminkou 3 štěňátek - holčička a 2 kluci.20.4.2016 Ruby na pláži v Japonsku - video.19.4.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) složila sve první zkoušky poslušnosti -LP0. Ze 100 možných získala 98 bodů se známkou "výborná".17.4.2016 Vanessa Corona Borealis (otec: Paganini Aureus Ytaner) absolvovala zdravotní vyšetření očí s kladným výsledkem: NORMAL17.4.2016 Boogie Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) na výstavách v Ostravě
9.4.2016 Klubová výstava KCHP - výborný 1, ČMŠ, Nejlepší mladý fauve pes
10.4.2016 Národní výstava - výborný 1, CAJC, BOS16.4.2016 Krásná vzpomínka na úžasný Ninouškův úspěch.
Nino a jeho trofeje za Nejlepšího veterána výstavy a 4. místo Best In Show.16.4.2016 Aglaia Sofia Paganiniho symfonie (otec: Paganini Aureus Ytaner) se svojí majitelkou Laurou během pravidelné canisterapeutické návštěvy v nemocnici FN Motol.16.4.2016 Procházka s Terezkou a Aničkou v Divoké Šárce. Ovšem někdo místo pejska venčí prasátko. :-)


r 13.4.2016 Nádherný jarní den jsem strávila s Terezkou a malou Aničkou a celou smečkou na Cunkově. Prošly jsme tamní lesy a cesty křížem krážem.
Více fotek v "Galerii".13.4.2016 Bessy je českou šampionkou.12.4.2016 Velikonoční svátky jsme strávili procházkami u jezírek. Více fotek v "Galerii".12.4.2016 Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie a Aglaia Sofia Paganiniho symfonie absolvovaly dne 27.2.2016 v Libici nad Cidlinou bonitace s výsledkem: CHOVNÉ11.4.2016 Sisi je oficiálně rakouskou šampionkou11.4.2016 Pár fotek z krásně stráveného výstavního víkendu ve Francii - farma blízko Montluconu.10.4.2016 Duo národní výstava Katowice - Astarte Paganiniho symfonie (otec: Paganini Aureus Ytaner) - 2x výborná 1, 2x CWC10.4.2016 Mezinárodní výstava Montlucon (Francie):
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 3

Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CACS, CACIB, BOS

Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 1, BOV10.4.2016 Nationale d´elevage Montlucon (Francie) - francouzská speciální výstava pro plemeno pudl konaná jednou za rok byla leto pro naš tým velmi úspěšná.
Paganini Aureus Ytaner - výborný 1 => NOVÝ VETERÁN ŠAMPION FRANCIE

Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, CACS => NOVÁ FRANCOUZSKÁ ŠAMPIONKA

Elizabeth Ginny Teschiro - výborná 1 => NOVÁ VETERÁN ŠAMPIONKA FRANCIE6.4.2016 Korunovační klubová výstava KPaCHP

Paganini Aureus Ytaner - výborný 1, VKCH, Nejlepší veterán pes, BISS#4

Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, KCH, CAC, 4. Nejlepší střední fena => Česká šampionka

Aglaia Sofia Paganiniho symfonie - výborná 1, KCH, CAC

Anubis Midnigt Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CHKCH, CAC, 3. Nejlepší střední fena =>Česká šampionka
Bessy si převzala pohár za 1. místo žebříčku Pudl roku 2015 v rázu středním a absolutní vítěz ve všech rázech a barvách.

Tony White Envisan - 3. místo žebříčku Pudl roku 2015 v rázu standard pudl27.3.2016 Klubová výstava VDP Lauta. I přes defekt na kole a velké komplikace s deštěm a výměnou pneumatiky jsem nakonec stihla dorazit na výstavu a všechny tři holčičky si odvezly titul.
Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, CAC-VDP, CAC-VDH
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, CAC-VDP, CAC-VDH
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, CAC-VDP, CAC-VDH27.3.2016 Villon Corona Borealis (otec: Paganini Aureus Ytaner) - klubová výstava VDP Lauta: výborný 1, JCAC VDP, JCAC VDH25.3.2016 Klubová výstava KCHP Libice nad Cidlinou

Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1

Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, ČKŠ - Bessy si zároveň převzala upomínkovou cenu za 3.MÍSTO PUDL ROKU 2015 KCHP V BARVĚ PLAVÉ25.3.2016 Boogie Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) - klubová výstava KCHP Libice nad Cidlinou: výborný 1, ČMŠ, Nejlepší mladý plavý pes.11.3.2016 Ruby trénink v Japonsku9.3.2016 V únoru jsem vyrazila s výstavním týmem do zimní Budapešti. Během výkendu absolovala naše hvězda a černá perla tři výstavy s nádherným výsledkem. Jsme na holčičky velmi hrdé.

Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti
20.2.2016 FeHoVa WinterDogShow - výborná 1, CAC, CACIB
20.2.2016 Joker pudl klub - výborná 1, CAC, Klubová vítězka
21.2.2016 FeHoVa WinterDogShow - výborná 1, CAC, CACIB, BOS


Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie
20.2.2016 FeHoVa WinterDogShow - výborná 1, CAC, R.CACIB
20.2.2016 Joker pudl klub - výborná 1, CAC, Klubová vítězka, BOB
21.2.2016 FeHoVa WinterDogShow - výborná 1, CAC, CACIB, BOB4.3.2016 Ares Paganiniho symfonie (otec: Paganini Aureus Ytaner) - stříhání4.3.2016 Jeden týden strávil v našich hlídacích službách Ares a společně jsme si užili i návštěvu našeho oblíbeného pražského pohoří - Divoká Šárka.1.3.2016 Boogie Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner)
Mezinárodní výstava Brno - výborný 1, CAJC23.2.2016 Barbarella Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) na svých první dogdancingových závodech.
Terezín: F1 - výborná
Horní Počernice: DwD1 - výborná16.2.2016 Aglaia Sofia Paganiniho symfonie (otec: Paganini Aureus Ytaner) před úpravou a po úpravě u nás.

Bilbo Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) před úprava a po úpravě v salonu Honey Rose.9.2.2016 Prokopské údolí pod sněhovou peřinou8.2.2016 Nádherné fotky od Katariny Prochodské ze závěrečné soutěže v Nitře.4.2.2016 Mezinárodní výstava Nitra
První letošní zahraniční výstava nás zavedla na Slovensko. V Čechách vládla zima a sněhové závěje, ale na Slovensku už začínalo jaro - teploty kolem 10°C, sucho, sluníčko - ideální počasí na výstavy pro pudlíky. Obě holčičky měly úspěšný víkend a odstartovali svůj hon na Slovenského šampiona.
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - 2x CAC
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - 2x CAC, R.CACIB, CACIB, BOB2.2.2016 Boogie Gold Bryvilsár (otec: Paganini Aureus Ytaner) - národní výstava Brno - výborný 1, CAJC29.1.2016 Novoroční výstava KPaCHP Středokluky a absolutně neuvěřitelný začátek letošní sezony.
Na této výstavě startoval trojlístek ve složení - Sisi, Niki a Bessy. Protože se všem holkám zadařilo v dopoledním posuzování, odpoledne nastoupily společně proti sobě o tu nejlepší střední fenu výstavy. Velké poděkování za pomoc s předváděním pro Honzu Valčíka s Nikitkou (2.místo) a Kačku Díblíkovou se Sisi (1. místo). Já a nejmladší Bessy jsme si vyběhaly krásné 3. místo.
V dalším kole o nejlepší fenu výstavy už jsem nastupovala s naší císařovnou a nemožné se stalo skutečností, tento titul byl přiřknut nám. Poslední a závěrečné kolo o vítěze výstavy jsme nastupovaly s pocitem, že jsme dosáhly svých limitů. O co větší překvapení bylo, když do užšího výběru 4 nejlepších postoupili 3 králováci a já se Sisi - což pro nás ve finále znamenalo neskutečný úspěch - Best In Show Special#3 - 3. Nejlepší pudl celé výstay!!!
Zároveň bych ráda poděkovala Věrce Vitnerové a Kačce Diblíkové za účasný střihačský "semínář" o přestávce, téměř hodinu trvající, spoustu rad a postřehů jak se zdokonalit ve stříhání a na co si dát pozor. Holky velmi si toho vážím.
A největší poděkování - Honzo díky že jsi tuto výstavu absolvoval se mnou, byl mi oporou, řidičem a perfektně přiložil ruku k dílu při přípravě holek na výstavě. Ovšem vůdčím článkem tohoto týmu je neuvěřitelná Terezka, protože bez jejích organizačních schopností a vyplňování včas přihlášek, řízení celého tohoto týmu by to nefungovalo. Ať nás štěstí neopouští ani tento rok jak na výstavách, tak v chovu.
Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, CHKCH, Nejlepší střední fena, Nejlepší fena výstavy, BISS#3 => NOVÁ ŠAMPIONKA ŠAMPIONŮ KPaCHP
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, KCH, 2. Nejlepší střední fena => NOVÁ KLUBOVÁ ŠAMPIONKA KPaCHP
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, KCH, 3. Nejlepší střední fena => NOVÁ KLUBOVÁ ŠAMPIONKA KPaCHP28.1.2016 V uplynulém roce se show team rozrostl o nové členy - na počet 11 pudlů.
Velmi si vážím důvěry, kterou mi poskytli majitelé a doufám že jsem je nezklamala. S většinou se budu těšit ve výstavním kruhu v roce nadcházejícím.
Aglaia Sofia Paganiniho symfonie - fena střední apricot
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - fena střední apricot
Apis Paganiniho symfonie - pes střední apricot
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - fena střední černá
Isis Dreamy Lady Teschiro - fena střední apricot
Paganini Aureus Ytaner - pes střední apricot
Rubens P.P. Aureus Ytaner - pes střední apricot
Elizabeth Ginny Teschiro - fena střední apricot
Winner Top Narcis - pes trpasličí stříbrný
Quasia White Envisa - fena velká bílá
Boogie Gold Bryvilsár - pes střední apricot27.1.2016 Po návratu do Čech se nám nový rok předvedl v sněhovém kabátě. Úžasné pudlí radovánky.25.1.2016 Vánoční Švýcarsko a úžasné fotky z mystického světa Alp. Více v "Galerii".24.1.2016 Krásné fotky od profesionální fotografky ze Ženevy našich princezen Bessy a Niki.19.1.2016 Tak šel čas s naší princeznou Bessy14.1.2016 Poslední výstava roku 2015 byla ve znamení Adventní klubové výstavy KPaCHP v Praze, Hotel Svornost
Závěr výstavní sezony si nenechalo ujít výstavní trio holek: Sisi, Niki a Bessy. Na jejich výsledky jsme moc hrdí.
Isis Dreamy Lady Teschiro - výborná 1, MKCH, Nejlepší čestná fena výstavy
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - výborná 1, KCH, 2.Nejlepší střední fena
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - výborná 1, KCH, 3.Nejlepší střední fena
Zároveň se na výstavě ukázaly i dvě dcery našeho úžasného plemeníka Nina (Paganini Aureus Ytaner):
Barbarella Gold Bryvilsár (střední fena) - výborná 1, JKCH
Viviana Corona Borealis (trpasličí fena) - výborná 1, JKCH12.1.2016 Vanessa Corona Borealis (otec: Paganini Aureus Ytaner) posílá pozdravy od Santa Clause.10.1.2016 Poslední zahraniční výstava roku 2015 nás zavedla do rakouského Welsu, kde po oba dva dny výstavní trio holek slavilo úspěch.
Isis Dreamy Lady Teschiro - 2x výborná 1, 2x CACA, R.CACIB => NOVÁ RAKOUSKÁ ŠAMPIONKA
Bigemina´s Niki Pohjoinen Tähti - 2x výborná 1, 2x CACA
Anubis Midnight Lady Paganiniho symfonie - 2x výborná 1, 2x CACA, CACIB, BOB
Tentokrát s námi cestovala opět Maruška a její čínští naháči a tak byla zábava na hotelu zaručená. Pokochat se můžete z přiložených fotek.2.1.2016 V listopadu oslavil náš hřebec své 26-té narozeniny. Ještě hodně šťastných zdravých dalších let.
Více fotek z výletu do hor najdete v galerii.

© fefi.wz.cz 2010